10 خوراکی برای رسیدن به وزن ایده ال

۱۰ خوراکی برای رسیدن به وزن ایده ال

کاهش وزن کار بسیار دشواری است. اگر می خواهید وزنتان را کم کنید بهتر است بدانید که فقط با کم خوردن این کارمیسر نمی شود، بلکه می توانید با افزودن برخی از مواد خوراکی موثر وزن خود را بیشتر و سریع تر کم کنید. 

درمان یبوست با غذاهای طبیعی

تشخیص خواص میوه ها از روی رنگ آنها

چه میزان به رنگ میوه ها توجه می کنید. زمانی که در حال نوش جان کردن میوه یا سبزی خوش رنگ و لعابی بوده اید در مورد رنگ آن فکر کرده اید. مثلا از خودتان پرسیده اید سیب سرخی چه ویژگی های دارد.

خواص روی برای سلامتی بدن

۱۸ مورد از خواص و فواید روی برای سلامتی بدن

این ماده معدنی علاوه بر تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از عفونت ها ، برای بسیاری از فعالیت های بدن از جمله  تولید هورمون ها ، محافظت از سلول های عصبی مناسب است. در این مقاله با ۱۸ مورد از خواص روی آشنا می شویم.

غذاهای سالم

سالمترین غذاهای روی زمین

خوردن غذاهای سالم علاوه بر ایجاد نشاط بدن ما را در برابر ابتلا به بسیاری از بیماریها مخصوصا بیماری های ناعلاجی مانند انواع سرطان ها و یا بیماریهای قلبی و عروقی ، قند خون و دیابت مصون می کند. 

مواد غذایی مضر برای پوکی استخوان

غذاهای مضر برای پوکی استخوان

هرچند اکثر مواد غذایی تاثیر مثبتی بر سلامتی استخوانها دارند و مواد غذایی مفید برای پوکی استخوان کم نیستند. ولی غذاهای مضر برای پوکی استخوان نیز وجود دارند. 

غذاهای مفید برای پیشگیری از آلزایمر

آلزایمر زدایی با غذا ، مواد غذایی مفید برای آلزایمر

یکی از مهمترین بیماریهای دوران کهنسالی بیماری آلزایمر است. رژیم غذایی مناسب می تواند در کاهش خطر ابتلا به این بیماری تاثیر گذار باشد. آلزایمر شایعترین علت زوال عقل است.

خواص منیزیم برای بدن

۱۴ مورد از مزایا و خواص منیزیم برای بدن

منیزیم یک ماده معدنی ضروری برای بدن است. از مزایا و خواص منیزیم برای سلامتی بدن می توان به جلوگیری از یبوست ، التهاب و آسم اشاره کرد. منیزیم ماهیچه ها و استخوان ها را سالم نگه می دارد. 

درمان یبوست با غذاهای طبیعی

یبوست چیست ؟ درمان یبوست با غذاهای طبیعی

یبوست یک بیماری به شمار نمی آید، بلکه نشانه بیماری ها و مشکلات دیگری است که نیاز به تشخیص تخصصی دارد. درمان یبوست با غذاهای طبیعی امکان دارد. 

به بالای صفحه بردن

دانلود رایگان کتاب مدیریت آبیاری در باغات

برای دانلود ایمیل خود را وارد کنید